İletişim : 0(252)316 94 42

Hizmetlerimiz

Teslimat ve Montaj
Uzman Ekibimiz
Zamanınız değerlidir... İşte bu yüzden POTENT projelerini söz verdiği tarihte teslim eder ve her müşterisine uzman teknik servis ve montaj hizmetlerini sorunsuz sunar. Bu yüzden POTENT müşterileri her zaman en iyisini bekler…

Garantimiz
Çok iyi eğitilmiş teknik servis, montaj ve teslimat ekibimiz POTENT olarak verdiğimiz taahhütün yansımasıdır. Paket olarak ekipman, ürün ve hizmetlerinizi tam zamanında teslim alacağınızı her zaman garanti ediyoruz.

Proje Yönetimi
Bir mutfak projesine başlarken veya yenilerken en önemli görev, kapsamlı proje yönetimi gerçekleştirmektir. Özellikle aynı anda birden çok proje yerine getiriliyorsa, zamanlama hayati bir noktadadır.

Özel projeler özel dikkat gerektirir. Her bir detaya, her bir spekte, kullanılacak her ürün parçasına ve harcanacak her bir kuruşa özen gösterilmelidir. POTENT proje yönetim ekibi olarak bizler, her türlü yiyecek endüstrisi projesinde yetkinliğimizi kanıtlamış olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Bilgili Müşteriler Doğru Kararları Alırlar

POTENT olarak şunu çok iyi biliyoruz ki iyi bilgi iyi kararlara; iyi kararlar da kazançlı bir işe yön verir. Bu yüzden müşterilerimizi, avantajlarına olacak her türlü yeni teknolojik bilgiyi aktaracağımızı taahhüt ederiz.

Kalite ve Güvence 

Benzersiz Kalite

Bugün, 1999'da olduğu gibi, kalite güvencesi yine POTENT etiğinin temel taşıdır. Yiyecek endüstrisinin güvenilir tedarikçisi olarak kazandığımız prestiji, müşterilerimize her zaman bekledikleri kaliteyi fazlasıyla vermeye borçlu olduğumuzun bilincindeyiz.