İletişim : 0(252)316 94 42

Hakkımızda

POTENT ENDÜSTRİYEL olarak 1999 yılından bugüne endüstriyel mutfak ürünlerinde otel, restoran, fastfood zincirleri, cafeler, pastaneler, iş merkezleri, hastaneler ve havalimanları gibi işletmelerin gıda servis danışmanlığı, komple mutfak projelendirmesi, uygulama ve danışmanlık hizmetlerini uzman ve dinamik proje yöneticilerimiz ve teknik kadromuz ile sağlamaktayız. Yılların tecrübesi ve güveni ile sektörümüzdeki lider firmalardan biriyiz.

1999’dan günümüze birlikte çalıştığımız markalara değer katarak potansiyellerini artırmak her zaman birincil hedefimiz olmuştur. Bu yolda, ilk günden itibaren yüksek teknolojiyi hem yakından izleyen hem de uygulayan, yenilikler başlatan ve geliştiren bir firma olarak yurt dışı kökenli bir çok firmanın Türkiye distribütörlüğünü de yapmaktayız.

Potent Endüstriyel olarak biz, yalnızca Türkiye’de değil dünya çapında bir işletim şeması ile, sağlık kurallarına uygun (haccp, regulatıons), yüksek teknoloji ve kaliteli çözüm gerektiren mutfak, bar, açık büfe, açık mutfak konularında anahtar teslim hizmet vermekteyiz.